E - RANDEVU

Randevumu sistem üzerinden kendim almak istiyorum.

RANDEVU AL

Randevumu talebim için aranmak istiyorum.


Lütfen bekleyiniz.. * işaretli alanlar boş bırakılamaz. * işaretli alanlar boş bırakılamaz. Formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir. Hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz.

Yüzyüze Görüşme

Psikolojik Destek

Merkezimize geldiğinizde sizleri Klinik Psikologlarımız karşılayacaktır. Alkol ve madde konusunda danışmak istediğiniz konularda size yardım ederek; istekle başa çıkma, riskli durumlarla baş etme yöntemlerini sizlerle paylaşacaklardır. Aynı zamanda ruhsal problemlerin (depresyon, kaygı, öfke kontrol) çözümü konusunda uzmanlarımız sizlere destek olmaya hazırdır.

Sosyal Destek

Değişim demek yeni alışkanlıklar, yeni bir çevre, yeni bir hayat demektir. Bu konuda Sosyal Hizmet Uzmanlarımız desteğe ihtiyaç duyulan konularda (sağlık güvencesi, eğitim, iş, hobi edinme) yaşamın düzenlenmesine yardımcı olurlar. 

Aileye Destek

Bilindiği üzere; bağımlılık bir aile hastalığıdır. Bu nedenle bağımlı bireyin iyileşmesinin gerçekleşmesi için ailelerin de destek almaları gerekmektedir. 
  • Kişiyi tedaviye motive etme yöntemleri,
  • Alkol ve madde kullanan kişilere nasıl yaklaşılması gerektiği, 
  • Israr durumlarıyla başa çıkma yöntemleri,
  • Acil durumlarda yapılması gerekenler 
hakkında uzmanlarımız bilgilendirme yapmaktadırlar. Ayrıca, aile kendi ruhsal sorunlarıyla ilgili uzmanlarımıza danışabilir, bu konuda da destek alabilmektedirler.
 
Notlar
  • YEDAM hizmetlerini ayaktan sürdürmektedir. Yataklı programımız yoktur. 
  • Randevu sistemi ile çalışıyoruz.